IMG-BLOG
06 Sie, 2023

Przypomninamy o zaległych opłatach za miejsca na cmentarzu

by Admin | 06 Sierpnia, 2023 | Aktualonści, Cmentarz |

Przypominamy o obowiązku uiszczenia opłat za rezerwację grobu (przedłużenie rezerwacji grobu), jeśli upłynął termin 20 lat od ostatniej rezerwacji/pogrzebu. W razie nie uiszczenia niniejszej opłaty przez dotychczasowych opiekunów grobów parafia zgodnie z prawem przeznaczy nieopłacone miejsca na nowy pochówek. W ubiegłym roku na nieopłaconych grobach zostały wyłożone kartki z informacją o zaległościach, w tym roku będzie to już informacja, o przeznaczeniu grobu do likwidacji.

W związku z ogromnymi kosztami wywozu śmieci, prosimy także i osoby, których opłata za groby bliskich kończy się w najbliższym czasie(nawet i pół roku) o dokonywanie wpłat już teraz. Data rezerwacji w tym przypadku nie ulegnie zmianie. Możliwe, że od nowego roku stawki te będą musiały ulec podwyższeniu.

Dziękujemy za wszelkie dokonane wpłaty umożliwiające podejmowanie prac i troskę o nasz cmentarz.

Szczegółowe informacje można uzyskać
w Biurze Administracji Cmentarza
ul. Kościelna 3, 66-110 Babimost,
w godzinach jego otwarcia:
wtorek - godz. 8-9
piątek - godz. 17-18,
lub pod nr tel. 517 288 695.