Informacje dla grup

Wszystkie grupy zorganizowane pragnące nawiedzić nasze Sanktuarium prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami:

1. Bardzo prosimy, by wybierając się do Babimostu, zgłosić zamiar przybycia.
Tel.: +68-351-20-25
Adres e-mail: wawrzyniec.babimost@gmail.com
2. Do dyspozycji pielgrzymów jest parking przy ul. Dworcowej - parking gminny.
3. Po zakończeniu oprowadzania podchodzimy do ołtarza Matki Bożej, powierzając Jej swoje intencje oraz intencje swoich rodzin.
4. Pisemne prośby do Matki Bożej można składać do skrzynki na ołtarzu bocznym, a także do skrzynki przy kracie kościoła.
5. Istnieje możliwość otrzymania indywidualnego błogosławieństwa dla grupy (trzeba wcześniej zgłosić).
6. Na ołtarzu Jezusa Miłosiernego znajduje się Księga Łask, do której można wpisać łaski otrzymane za wstawiennictwem Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej.
7. Dewocjonalia poświęcamy w zakrystii.
8. Na terenie Sanktuarium znajduje się miejsce na ognisko i grilla. Można z nich korzystać po wcześniejszym zgłoszeniu (trzeba mieć własny węgiel drzewny).
9. Na koniec zapraszamy do Kawiarenki Sanktuaryjnej, gdzie można napić się kawy, kupić pamiątki z Babimostu, dewocjonalia, produkty Gospodyni Babimojskiej, buteleczki na wodę.
10. Przed przyjazdem polecamy sprawdzić:
a) porządek mszy św.
b) harmonogram błogosławieństw