Filmy i Transmisje

Sanktuarium Matki Bożej

Gospodyni Babimojskiej

“ Witaj Królowo, Matko Miłosierdzia, Miłosierne oczy Twoje na nas zwróć i błogosławiony owoc żywota Twojego po tym wygnaniu nam okaż!”
— modlitwa z cudownego orazu
“ Matko Boża Gospodyni Babimojska - módl się za nami! ”.

Koncert Orkiestry Dętej OSP w Babimoście

Transmisja na żywo

Ustanowienie Sanktuarium Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej

Wydarzenia całoroczne:

-W pierwsze soboty miesiąca sprawowana jest Msza św. przez wstawiennictwo M. B. Gospodyni Babimojskiej we wszystkich intencjach zanoszonych w danym miesiącu podczas środowej nowenny, obecnie jest nawet ponad 100 intencji każdego miesiąca, intencje można składać również pocztą elektroniczną.
-Na zakończenie każdej Mszy św. przed błogosławieństwem odmawiana jest modlitwa z cudownego obrazu z zawierzeniem wszystkich aktualnych intencji obecnych wiernych.
-Każda rodzina podczas kolędy otrzymuje obrazki z cudownym wizerunkiem M. B.

-Na zakończenie sakramentów udzielanych w naszej świątyni następuje uroczyste zawierzenie nowych małżonków oraz ochrzczonych dzieci i ich rodziców opiece Gospodyni Babimojskiej.
-Osoby przyjmujące sakramenty otrzymują pamiątki z Obrazem M.B. Gospodyni Babimojskiej. Przypadająca w tym roku 310 rocznica cudownego ocalenia przez M.B. miejscowej ludności oraz w obliczu wielkiej niewiadomej jaką jest ciągły rozwój epidemii i związanych z nią zagrożeń życia i śmierci, każe nam z niezłomną wiarą i determinacją zawierzyć naszą diecezję, wszystkie parafie, rodziny, świeckich i duchowieństwo Jej wstawiennictwu i opiece.

11:00 AM Pierwsza Sobota Miesiąca

Msza św. do Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej

W każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 11 sprawujemy uroczystą Mszę św. we wszystkich intencjach zanoszonych do naszej Matki Bożej w danym miesiącu.

Godzin

Minut

Sekund

11:00 Sobota - 21 Listopada 2022

Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej

Każdego roku zgodnie z obietnicą przodków 21 listopada oddajemy cześć Matce Bożej Gospodyni Babimojskiej. W tym czasie odbywa się także Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet połączona z spotkaniami i konferencjami przeznaczonym dla wszystkich Pań.

Godzin

Minut

Sekund

18:00 - w każdą środę

Nowenna do Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej

W środy podczas Nowenny o godz. 18 zanosimy do Boga nasze prośby przyzywając wstawiennitwa Gospodyni Babimojskiej.