IMG-BLOG

21.11.2023 r. - Wtorek
„Niech ziarno wyda plon”
- Odpust Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej -

g. 18 - Wprowadzenie relikwii bł. Rodziny Ulmów i św. Jana Pawła II. Uroczyste powitanie.
Akt zawierazenia Kół Gospodyń Wiejskich i ich rodzin, osobiste zawierzenie i dziękczynienie Maryi poprzez złożenie wysokiej białej róży przed ołtarzem.
g. 18 - Uroczysta Msza św. z udziałem KGW województwa lubuskiego, której przewodniczy ks. kan. Piotr Bortnik - Proboszcz Parafii Konkatedralnej.

22.11.2023 r. - Środa
„Życie oddane miłości”
- Błogosławieństwo małżeństw i rodzin -

g. 18 – Akt zawierzenia małżeństw i rodzin Matce Bożej, bł. Rodzinie Ulmów i św. Janowi Pawłowi II.
g. 18 - Uroczysta Msza św. w int. małżeństw i rodzin z odnowieniem przysięgi małżeńskiej, której przewodniczy ks. kan Marcin Kliszcz - Kustosz Sanktuarium w Rokitnie.

23.11.2023 r. - Czwartek
„Kto w drobnej rzeczy jest wierny”
- Błogosławieństwo dzieci i rodzin -

g. 18 – Akt zawierzenia dzieci, matek oczekujących potomstwa, rodzin pochodzących z Kresów Matce Bożej, bł. Rodzinie Ulmów i św. Janowi Pawłowi II.
g. 18 - Msza św. w int. dzieci, matek oczekujących potomstwa, rodzin, a także rodzin pochodzących z Kresów, której przewodniczy ks. Kazimierz Małżeński CM - Kustosz Sanktuarium w Skwierzynie.

24.11.2023 r. - Piątek
„Miłość mocniejsza niż śmierć”
- Błogosławieństwo chorych i cierpiących -

g. 18 – Akt zawierzenia chorych i cierpiących Matce Bożej, bł. rodzinie Ulmów i św. Janowi Pawłowi II.
g. 18 - Msza św. w int. chorych i cierpiących, której przewodniczy ks. kan. Zbigniew Tartak - Kustosz Sanktuarium w Otyniu.
- Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa indywidualna o uzdrowienie.

25.11.2023 r. - Sobota
„Serce tkane światłem”
- Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet -

g. 9 - Rozpoczęcie pielgrzymki, modlitwa ze wspólnotą Syjon.
g. 9.30 - Konferencja I.
g. 10.30 - Przerwa.
g. 11 - Uroczysta Msza św., której przewodniczy J.E. ks. Bp Krzysztof Zadarko.
g. 12.30 - Ciepły poczęstunek.
g. 13.15 - Konferencja II.
g. 14.30 - Uwielbienie z modlitwą oddania.
g. 15 - Modlitwa indywidualna przed obrazem Matki Bożej, uczczenie relikwii bł. Rodziny Ulmów i św. Jana Pawła II.
g. 18 - Msza św.

26.11.2023 r. - Niedziela

g. 7.30 - Modlitwa indywidualna przed obrazem Matki Bożej, uczczenie relikwii bł. Rodziny Ulmów i św. Jana Pawła II.
g. 8 - Msza św.
g. 9.30 - Msza św.
g. 11 - Uroczysta Msza św.
- Wyprowadzenie relikwii – zakończenie peregrynacji.

W czasie dni odpustowych

g. 8 - Modlitwa indywidualna przed obrazem Matki Bożej, uczczenie relikwii bł. Rodziny Ulmów i św. Jana Pawła II.
g. 9.30 – Godzinki ku czci NMP i Msza św.
ok. 10.30 – Modlitwa indywidualna przed obrazem Matki Bożej, uczczenie relikwii bł. Rodziny Ulmów i św. Jana Pawła II.
g. 17.30 – Różaniec.
g. 21 – Apel Jasnogórski.