IMG-BLOG
14 Maj, 2023

wyjazd dzieci do parku majaland

by Admin | 14 Maja, 2023 | Aktualonści, Wyjazd |

Wyjazd dzieci, które brały udział w konkursie „Na najpiękniejszą palmę wielkanocną”, do parku rozrywki Majaland Kownaty odbędzie się 17 czerwca. Aby potwierdzić swój udział w wyjeżdzie należy złożyć wypełnioną deklarację i opłatę za posiłek w wysokości 25 zł.
Deklaracje będą dostępne w kościele, na naszej stronie internetowej oraz od jutra także w Szkole Podstawowej w Babimoście, u Pana Artura Sołtysiaka oraz w Zespole Edukacyjnym w Podmoklach w sekretariacie u Pani Marii Białas.
Wypełnione przez rodziców lub prawnych opiekunów deklaracje, wraz z opłatą należy przynieść w czwartek (18.05.) do Kościoła w Podmoklach po wieczornej Mszy świętej oraz w czwartek (18.05.) i w piątek (19.05.) w Kościele w Babimoście po wieczornej Mszy świętej. Złożone w/w dokumenty wraz z opłatą potwierdzają udział w wyjeździe.

Deklaracja Rodziców