IMG-BLOG

Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca oraz Apostolstwa Margaretka
Wprowadzenie relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów

by Admin | 17 Wrz, 2023 | Aktualonści, Pielgrzymka Róż Różańcowych |

Pielgrzymka Róż Żywego Różańca i osób chętnych do Rokitna na uroczystość sprowadzenia relikwii błogosławionej rodziny Ulmów, odbędzie się 7 października, wyjazd o g. 8.30 z parkingu przy kościele parafialnym. Koszt wyjazdu 40 zł. Zapisy u pani Lucyny Tatarskiej lub Danuty Błoszyk. Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

• 10.00 Powitanie pielgrzymów

• 10.05 Różaniec na dróżkach rokitniańskich i procesja ze sztandarami – prowadzenie: Róże Różańcowe Młodych w Intencji Powołań

• 10.50 Występ lubuskiego kwartetu „Lepiej późno niż wcale”, finalistów programu „The Voice Senior”